Baterie

Ve společnosti bin2green se věnujeme revolučnímu přístupu výrobců k povinnostem rozšířené odpovědnosti výrobce (EPR) v oblasti baterií. Naším posláním je spolupracovat s výrobci a umožnit jim efektivně a odpovědně plnit jejich závazky v oblasti životního prostředí.

*Trvá pouze 1 minutu

batteries
Why choose

Jeden portál

Platforma nabízí důkladný přehled předpisů, zejména se zaměřením na obaly, OEEZ a baterie.

Automatizace

Využití umělé inteligence k zefektivnění procesu vyplňování čtvrtletních výkazů a registračních formulářů, čímž se sníží pracovní zátěž.

Nízké ceny

Využití umělé inteligence nám umožňuje udržovat ceny výrazně nižší než u konkurence, a to díky efektivitě získané snížením pracovního zatížení.

S kým spolupracujeme

Jak to funguje?

Pro spolupráci s námi jsou nutné pouze 3 kroky. Zjistěte, jak zajistit aktualizaci předpisů.

kontaktujte nás

Kontaktujte nás prostřednictvím naší “registrační stránky”. Řekněte nám více o svém podnikání a my vám zašleme konkrétní formulář, který budete muset vyplnit.

Vyplňte formulář

Musíte vyplnit formulář, který vám zašleme e-mailem. Ujistěte se, že jste vyplnili správné a přesné údaje, abychom je mohli správně podat úřadům.

Uvolněte se

Nic dalšího není třeba na vaší straně dělat. O zbytek se postaráme my a ujistíme se, že se s vámi před koncem dalšího čtvrtletí spojíme, abyste formulář vyplnili znovu.

Naše služby

Komunikace s místními systémy

Využijte naši širokou síť a odborné znalosti, abychom vám pomohli tuto situaci rychle vyřešit. Nechte nás, abychom se o tyto potíže postarali za vás.

Čtvrtletní výkaznictví

Před každým čtvrtletním výpisem vás na to předem upozorníme. Už nebudete zmeškávat termíny.

Zplnomocněný zástupce

Vzhledem k tomu, že některé předpisy vyžadují autorizovaného zástupce, jsme plně vybaveni k tomu, abychom vám tuto základní službu nabídli.

Manažer pro klíčové zákazníky

Každý klient má k dispozici specializovaného manažera pro klíčové zákazníky, který mu poskytuje individuální poradenství a podporu v oblasti EPR.

Registrační formulář

Pokud chce vaše společnost splnit povinnosti vyplývající ze zákona o bateriích, můžete tak učinit registrací do našeho “registračního formuláře”.

Registration Form (#8)

Contact person details


Reference klientů

Registrační proces bin2green na mě udělal silný dojem svou uživatelskou přívětivostí. Po několika kliknutích bylo vše připraveno k použití. Následující úkol předložení množství prostřednictvím jejich online formuláře byl pozoruhodně hladký a bezproblémový. A co je ještě lepší, rozhodl jsem se pro jejich nabídku na zakázku, protože se zabývám výhradně elektronickými svítidly vyrobenými z betonu.

Peter

Jsem rád, že mohu vyjádřit svou spokojenost se službami společnosti bin2green. Jejich jednoduchý systém bez námahy zvládal složitosti spojené s dodržováním předpisů, zatímco můj specializovaný manažer mi poskytoval zásadní individuální poradenství. Skutečné řešení pro úsporu času při regulaci a snižování nákladů.

Untitled design - 2023-08-30T092746.053
Antonio

Chci se s vámi podělit o své zkušenosti se službami společnosti bin2green, zejména o výjimečnou podporu, které se mi od jejich týmu dostalo. Během procesu jsem měl tu čest spolupracovat s Joem prostřednictvím online týmů. Jeho odborné znalosti a vedení byly neocenitelné při orientaci ve složitostech a maximálním využití nabídky společnosti bin2green. To, že jsem měl po svém boku tak zkušeného partnera, jako je Joe, znamenalo velký rozdíl.

Untitled design - 2023-08-30T092258.939
Pavol

Příspěvky na blogu

Zjistěte více o věcech, na kterých záleží! V naší sekci blogů najdete různá témata z oblasti ekosystémů. Je nějaké konkrétní téma, o kterém byste chtěli, abychom psali? Dejte nám vědět.

Nejčastější dotazy

Nejčastější otázky a odpovědi
 • Pokud ano, měli byste vědět, že se na vás vztahuje tzv. odpovědnost výrobce před jejich prvním uvedením na trh. Tato odpovědnost znamená, že za své zboží odpovídáte i po skončení jeho životnosti.
 • Jednoduše řečeno, prodejem baterie to pro vás nekončí. Je vaší zákonnou povinností baterie evidovat, ohlašovat a zajistit jejich sběr, recyklaci nebo další použití.
 • Odpovědnost se vztahuje jak na baterie prodávané samostatně, tak na baterie, které jsou součástí elektronických zařízení, průmyslových aplikací, autobaterií a baterií určených pro skladování energie nebo pohon dopravních prostředků.

Systém bin2green samozřejmě usnadňuje sběr všech typů baterií. Pokud máte jakékoli dotazy nebo potřebujete pomoc, neváhejte se na nás obrátit na adrese XXX.

Pro zajištění rychlé a přesné reakce doporučujeme mít k dispozici následující informace:

 • Podrobnosti o skupinách, typech a značkách baterií, které v současné době uvádíte nebo plánujete uvést na trh.
 • Předpokládané roční množství nebo hmotnost baterií, které mají být uvedeny na trh.
 • Informace o typech elektrických zařízení nebo dopravních prostředků, které obsahují baterie (zejména ty, které jsou integrovány do elektrických zařízení nebo k nim připojeny).

Pokud nám poskytnete tyto důležité informace, můžeme vám lépe pomoci při plnění vašich povinností vyplývajících z rozšířené odpovědnosti výrobce (EPR) a zajistit bezproblémovou spolupráci s bin2green.

Zjištění potřebných informací o bateriích, které prodáváte, je zásadní pro účinné plnění povinností v rámci rozšířené odpovědnosti výrobce (EPR). Zde je jednoduchý návod, jak tyto informace získat:

 • Informace o dodavateli: Kontaktujte dodavatele nebo výrobce baterií. Měli by vám být schopni poskytnout podrobné informace o bateriích, včetně jejich chemického složení, kapacity a případných nebezpečných materiálů, které mohou obsahovat.
 • Dokumentace k produktu: Zkontrolujte dokumentaci k výrobku, která je dodávána s bateriemi, jež jste obdrželi od svých dodavatelů. Ty často obsahují důležité informace o bateriích, jako jsou technické listy a bezpečnostní listy.
 • Etikety výrobků: Zkontrolujte štítky na samotných bateriích. Štítky obvykle obsahují informace o typu baterie, napětí, kapacitě a výrobci. Tyto informace jsou zásadní pro správné zařazení.
 • Webové stránky výrobce: Mnoho výrobců baterií provozuje webové stránky s podrobnými informacemi o produktech. Specifikace, bezpečnostní informace a datové listy často najdete na internetu.
 • Testování a analýza: V některých případech může být nutné provést testování nebo analýzu baterií za účelem zjištění jejich vlastností. To je důležité zejména u zakázkových nebo specializovaných baterií.

Nezapomeňte, že přesné a komplexní informace jsou zásadní pro splnění vašich povinností EPR. Pokud máte jakékoli pochybnosti nebo potřebujete pomoc při shromažďování těchto informací, náš tým bin2green je vám k dispozici. Neváhejte se na nás obrátit a my vás tímto procesem provedeme.

Scroll to Top